Hakkımızda
 
Doğu Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1997 yılında elektromekanik sistemler proje, mühendislik ve müteahhitlik alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Kuruluşundan bugüne kadar elektromekanik taahhüt sektöründe hizmet veren firmamız, üstlenmiş olduğu tüm projeleri başarı ile tamamlamış ve özellikle otel, iş merkezi, endüstriyel tesis ve konut projeleri alanlarında uzmanlaşmıştır.

Tüm departmanlarında katılımcı, gelişime açık ve adil bir yönetim şekli uygulayan Doğu, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyon yapısına sahiptir. Bu sayede tasarımdan uygulamaya kadar her aşamada toplam kaliteyi ilke edinmiş, müşterilerine alternatif çözümler sunan bir firma olarak da ayrıcalık yaratmıştır.

Faaliyet alanında Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan , Turks & Caicos Adaları, Gürcistan, Ukrayna, Özbekistan, Romanya ve Katar’da pek çok projeye imza atan Doğu, gerçekleştirdiği her projede artan bilgi ve deneyimi sayesinde, müşterilerine beklentilerinin üzerinde, kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir..